zaterdag 15 februari 2025
FN TOP logo FN TOP add

Decorum inspireert de wereld met campagne rond World Cup Floral Art 2025

Decorum inspireert de wereld met campagne rond World Cup Floral Art 2025

In 2025 pakt Decorum groots uit als trotse hoofdsponsor van de World Cup Floral Art 2025, hét toonaangevende evenement waar de absolute top van de internationale bloemsierkunst samenkomt. Met het krachtige motto: “De besten van de wereld werken met het beste van de wereld”, zet Decorum dit jaar de spotlight op de passie, talenten en verhalen van de deelnemers aan dit prestigieuze kampioenschap.

Elke maand belicht Decorum een unieke deelnemer uit de internationale wereld van bloem- en plantdesign. Hun creaties, persoonlijke verhalen en culturele achtergronden tonen niet alleen de veelzijdigheid en schoonheid van bloemen en planten, maar dragen ook een inspirerende boodschap uit: “De toekomst behoort toe aan hen die hun dromen najagen.”

De aftrap van deze ambitieuze campagne is een bijzondere short doc over Hanneke Frankema, Europees Kampioene en meesterbloemist. Als boegbeeld van doorzettingsvermogen en creativiteit vertelt Hanneke haar verhaal: van nationale successen tot internationale triomfen. Deze “Iron Lady” van de bloemsierkunst gunt de kijker een exclusieve blik achter de schermen van haar leven en deelt waardevolle tips, inzichten en haar voorbereidingen op de World Cup Floral Art 2025.

Decorum is trots op Hanneke Frankema als ambassadrice van het high-end label. Haar toewijding en vakmanschap weerspiegelen de kernwaarden van Decorum: streven naar kwaliteit, duurzaamheid en innovatie.


Redactie Floranews | 31-01-25 | Artikel doorsturen Voeg dit nieuws item toe aan FaceBook Voeg dit nieuws item toe aan Twitter

Floranews tussen


Overig nieuws



2025 - Site by ZIND / Design by carenZa
Floranews Mobile RSS