zaterdag 15 februari 2025
Beurs agenda sierteelt FN TOP add

BPL verhoogt alle pensioenen met 2,5 procent

BPL verhoogt alle pensioenen met 2,5 procent

BPL Pensioen verhoogt per 1 januari 2025 alle pensioenen met 2,5 procent. Dit geldt dus zowel voor iedereen die al pensioen ontvangt, als voor iedereen die pensioen bij BPL opbouwt én voor iedereen die in het verleden pensioen heeft opgebouwd.

Wie al met pensioen is, ontvangt in januari het verhoogde bedrag. Voor wie nog niet met pensioen is eldt dat vanaf begin februari 2025 de verhoging van het pensioen verwerkt wordt in de bedragen in Mijn Pensioenoverzicht.

Eerder dit jaar zijn de sociale partners een nieuwe pensioenregeling overeengekomen en zijn afspraken gemaakt over een transitieplan voor de overgang op 1 januari 2027. Onderdeel van deze afspraken is een gelijkblijvende pensioenpremie in de komende vijf jaar. De pensioenpremie wijzigt dus niet en blijft in 2025 op 26,4 procent staan. Hiervan komt 19,09 procent voor rekening van de werkgever en 7,31 procent voor rekening van de werknemer. 


Redactie Floranews | 09-12-24 | Artikel doorsturen Voeg dit nieuws item toe aan FaceBook Voeg dit nieuws item toe aan Twitter

2501HCTS.TECH


Overig nieuws



2025 - Site by ZIND / Design by carenZa
Floranews Mobile RSS