maandag 13 januari 2025
Beurs agenda sierteelt FN TOP logo

BTTR wint met 365 Dagen Bloemen de Dutch Interactive Award

BTTR wint met 365 Dagen Bloemen de Dutch Interactive Award

365 dagen bloemen heeft de Dutch Interactive Award (DIA) in de wacht gesleept. Het platform is door BTTR ontwikkelt in opdracht van de promotiecommissie 365 dagen bloemen onder projectleiding van Gerard Gardien van Royal FloraHolland. Het platform helpt kwekers en hun producten zichtbaarder te zijn in de markt.

De mix van strategie, research, design en technologie is volgens de jury bijzonder en leverde het platform een gouden DIA op. De Dutch Interactive Awards (DIA)reikt binnen 15 categorieën een gouden en zilveren award uit voor 'het allerbeste interactieve werk van Nederlandse makers'.

BTTR heeft de gouden award gewonnen in de categorie ‘data’. De DIA wordt georganiseerd door Emerce en de Dutch Digital Agencies en wordt sinds 2010 jaarlijks uitgereikt.

 


Redactie Floranews | 11-06-24 | Artikel doorsturen Voeg dit nieuws item toe aan FaceBook Voeg dit nieuws item toe aan Twitter

2501HCTS.TECH


Overig nieuws



2025 - Site by ZIND / Design by carenZa
Floranews Mobile RSS