maandag 20 januari 2025
FN TOP add Beurs agenda sierteelt

Operazangeres Leatitia Gerards opent Keukenhof met Symphony of Colours

Operazangeres Leatitia Gerards opent Keukenhof met Symphony of Colours

Op 21 maart opent Keukenhof haar jubileumjaar met de muzikale openingsshow Symphony of Colours op het Molenplein. Om 12.00 uur, 14.00 en 16.00 uur vindt er een muzikale reis door de tijd plaats met operazangeres Leatitia Gerards en dansers.

"We vieren 75 jaar Keukenhof met nieuw leven, de lente, de kleurrijke wereld die verbindt en het vakmanschap van de kwekers en arrangeurs waar we trots op zijn."

Met inzet van generaties bevlogen mensen is Keukenhof in 75 jaar uitgegroeid tot een internationaal fenomeen. Wereldwijd een begrip en belangrijk voor de sierteeltsector en de reisindustrie. De Engelse landschapsstijl, ontworpen door vader en zoon Zocher, vormt nog altijd de basis van het park.

De bloemententoonstelling gaat op 21 maart 2024 feestelijk open voor alle bezoekers.

 


Redactie Floranews | 11-03-24 | Artikel doorsturen Voeg dit nieuws item toe aan FaceBook Voeg dit nieuws item toe aan Twitter

2501HCTS.TECH


Overig nieuws



2025 - Site by ZIND / Design by carenZa
Floranews Mobile RSS