Gerbera United zet klanten in het zonnetje
 Afgelopen week heeft Gerbera United haar klanten weer in het zonnetje gezet. Dit is sinds 2014 traditie bij het bedrijf, dat het belangrijk vindt om haar klanten te belonen voor hun loyaliteit. “We leveren aan bedrijven in Aalsmeer, Naaldwijk en Rijnsburg en zijn zeer dankbaar voor de prettige samenwerking met diverse partners”,
Dinsdag 23 februari ging er een team van 3 man sterk op pad met een taart, uiteraard een prachtige United Crazy Mix bos en de felbegeerde trofee. Na een nek aan nek race is uiteindelijk de overall winner voor het tweede jaar op rij Duyvenvoorde Flowers & Plants geworden.
Links Duyvenvoorde en rechts OZ-Hami
Als goede tweede eindigde OZ-Hami. Daarnaast wordt er ieder jaar ook een prijs voor de meest in het oog springende klant vergeven. Over het jaar 2022 was dit Hoekhuis Bloemgroep BV. De grootst groeiende klant van 2022 was dit keer Wim Molenaar Bloemenhandel B.V.
Links Hoekhuis Bloemgroep en rechts Wim Molenaar Bloemenhandel
Redactie Floranews | 23-02-23 |
|